Starcie mistrzów. II edycja turnieju piłki nożnej w Prologis Park Bratislava

Winners of 2nd Annual Football Tournament

 

14 czerwca w Prologis Park Bratislava odbył się coroczny turniej piłki nożnej, podczas którego 10 zespołów rywalizowało o mistrzowski tytuł.

Podobnie jak podczas inauguracyjnego turnieju w 2018 roku, tegorocznej imprezie towarzyszył duch rywalizacji, doskonała letnia pogoda oraz fani z entuzjazmem kibicujący swoim drużynom.

W rolę komentatorki wcieliła się Michaela Kicková, popularna prowadząca porannego programu w stacji radiowej Slovak Evropa 2. Nie zabrakło też smacznych przekąsek i orzeźwiających napojów dla kibiców.
W tym roku zwycięstwo wywalczyła na  boisku drużyna dm drogerie, a Prologis i DHL zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

„Gratuluję tegorocznym mistrzom i dziękuję za aktywny udział wszystkim zawodnikom oraz widzom. Nasze strefy do relaksu i rekreacji, takie jak boisko w Prologis Park Bratislava, służą promowaniu zdrowego stylu życia oraz budowaniu poczucia wspólnoty. Coroczny turniej piłki nożnej jest tego przykładem” powiedział Martin Baláž, Vice President, Country Manager na Czechy i Słowację.

Strefa relaksu w Prologis Park Bratislava składa się z boiska do piłki nożnej oraz przestrzeni crossfit, z których korzystają zarówno pracownicy parku, jak i kluby sportowe. Całość jest odpowiednio oświetlona, dzięki czemu różnorodne wydarzenia na jej terenie mogą odbywać się przez cały rok. To także idealne miejsce na spotkania firmowe, zapewniamy parking, strefę grillowania oraz udogodnienia takie jak prysznice, toalety i gniazdka elektryczne. Na potrzeby większych turniejów, takich jak coroczne rozgrywki, w strefie można też rozstawić również mobilną trybunę dla kibiców.

2nd Annual Football Tournament